Agencja Pracy Temida

TEMIDA HR specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Polski i zagranicy. Sprawdź kogo szukamy!

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Polski i zagranicy. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem zawodowym w przemyśle stoczniowym, budownictwie, wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych i przemysłowych. Ze względu na skuteczność i uczciwość cieszymy się zasłużoną reputacją profesjonalistów w swojej dziedzinie. Oferujemy naszym klientom również konsultacje prawne, dotyczące legalizacji zatrudnienia obcokrajowców w Polsce.

O TEMIDA HR

TEMIDA HR to młoda, dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. Specjalizujemy się w rekrutacji
pracowników ze Wschodu. Nasi pracownicy to najczęściej obywatele takich krajów jak: Ukraina, Białoruś, Rosja, Mołdawia, Armenia czy Gruzja. To co ich wyróżnia to wysokie kwalifikacje
zawodowe i solidne podejście do pracy. Prowadzimy rekrutację pracowników wykwalifikowanych głównie dla branż: technicznej, budowlanej, stoczniowej i produkcyjnej.

Na życzenie klienta możliwe jest również przeprowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego szczebla. Na przestrzeni lat pracowaliśmy dla wielu firm, zróżnicowanych pod kątem wielkości, kapitału i branży. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na pierwszym miejscu jest dla nas zawsze sprostanie oczekiwaniom naszych partnerów. Jesteśmy specjalistami od niestandardowych rozwiązań. Poza rekrutacją pracowników tymczasowych, oferujemy również konsultacje prawne, dotyczące legalizacji zatrudnienia obcokrajowców w Polsce.

USŁUGI TEMIDA HR

1. Outsourcing pracowniczy: Przejmujemy nadzór nad poszczególnymi procesami produkcyjnymi i operacyjnymi w Twojej firmie, obejmując nadzór nad ich efektem.
2. Leasing pracowniczy: Delegujemy naszych pracowników do Twojej firmy zachowując po naszej stronie jego obsługę kadrową.
3. Rekrutacja: Przeprowadzimy rekrutacje na wskazane przez Ciebie stanowisko i przedstawimy kandydata, który spełni Twoje wymagania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

 

       

TEMIDA GROUP Sp. z o.o. 

Z siedzibą pod adresem:
82-200 Nowy Dwór Gdański,
ul. Cz. Miłosza 18/1

Dział rekrutacji:
tel. +48 730 509 044
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży:
tel. +48 730 509 033
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.