Przewodniki

1

Przewodniki Eksportera

Zapraszamy do zapoznanie się z przewodnikami Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP. Przewodniki zawierają wiele informacji, niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej na poszczególnych rynkach bądź współpracy z nimi.

Układ przewodników jest przejrzysty i pozwala uzyskać informacje na wybrane tematy bez potrzeby przeglądania całości danego materiału. Ponadto prezentujemy linki do przewodników rynkowych i informacji rynkowej znajdujących się na innych portalach. Szczególnie rekomendujemy odwiedzenie PORTALU PROMOCJI EKSPORTU, który zawiera wiele opracowań placówek zagranicznych oraz instytucji wydających przewodniki rynkowe. Nadal cennym źródłem informacji, zwłaszcza nt. rynków wschodnich, pozostaje portal (zamknietej) placówki UNIDO w Warszawie.

Przewodnik eksportera po 44 rynkach. rekomendujemy zapoznanie się z skrótowymi przewodnikami Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP.

Przewodnik prowadzenia i rejestracji działalności gospodarczej na 44 rynkach. Polecamy przewodniki Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP, które są cennym źródłem informacji dla każdego, kto pragnie rozpocząć działalność na rynkach zagranicznych.

Portal promocji eksportu - przewodniki. Portal zawiera wiele ważnych publikacji, które pozwolą na zapoznanie się z zasadami współpracy z rynkami zagranicznymi oraz podejmowania działalności gospodarczej za granicą.

Przewodnik Ambasad RP po wybranych krajach. 

Przewodnik dla Inwestora polskiego. 

 

Źródło WPHI