Rejestracja zgłoszeń

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie pt. „IBEC – możliwości finansowania wymiany handlowej i inwestycji”, które odbędzie się w dniu 28 lutego b.r. o godz. 11 w hotelu BRISTOL w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 42/44 - w sali CHOPIN.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o jak najszybszą rejestrację przez poniższy formularz elektroniczny.

Polsko-Rosyjska Izba Handlowo-Przemysłowa jest organizacją samorządu gospodarczego, której zadaniem jest m. in. wspieranie przedsiębiorców poprzez organizację ich udziału w wydarzeniach wspierających rozwój firm. Obowiązujące od 25.05.2018 r. przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) zobowiązują nas do przekazania stosownych informacji. Szczegółowe informacje dot. „RODO” znajdują się na stronie internetowej www.prihp.pl w zakładce „O nas” http://prihp.pl/o-nas/regulacje-rodo Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać od nas żadnych informacji, proszę wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wiadomość z informacją NIE w treści e-maila. Wówczas Państwa adres e-mail zostanie usunięty z listy mailingowej.